Pasirinkite kalbą : [gtranslate]

Įrangos automatizavimas

Įrangos automatizavimas

AUTOMATIZAVIMAS PRAMONĖJE

Pramonės automatizavimas – tai valdymo sistemų, tokių kaip kompiuteriai ar robotai, ir informacinių technologijų naudojimas įvairiems pramonės procesams ir mechanizmams valdyti, siekiant pakeisti žmogų. Tai yra sekantis žingsnis po mechanizavimo pramonės srityje.

PADIDINKITE GAMYBOS PROCESŲ KOKYBĘ

Anksčiau automatizavimo tikslas buvo padidinti našumą (nes automatinės sistemos gali dirbti 24 valandas per parą) ir sumažinti su operatoriais susijusias išlaidas (t.y. atlyginimus ir išmokas). Tačiau šiandien automatizavimo dėmesys yra nukreiptas į gamybos proceso kokybės ir lankstumo didinimą. Pvz.: Automobilių pramonėje stūmokliai buvo montuojami į variklį rankiniu būdu, o paklaida buvo 1–1,5%. Šiuo metu ši užduotis atliekama naudojant automatizuotus įrengimus, kurių klaidų lygis yra 0,00001%.

AUTOMATIZAVIMO PRANAŠUMAI

Mažesnės eksploatavimo išlaidos: Pramoninė automatika pašalina sveikatos priežiūros išlaidas ir darbuotojų atostogas, bei apmokamas atostogas. Be to, pramonės automatizavimui nereikia kitų išmokų darbuotojams. Pvz.: priemokų, pensijų draudimo ir t.t. Visų pirma, nors tai susiję su didelėmis pradinėmis išlaidomis, tai leidžia sutaupyti darbuotojų mėnesinį darbo užmokestį, o tai labai sumažina įmonės išlaidas.

GAMYBOS NAŠUMAS

Nors daugelis įmonių samdo šimtus gamybos darbuotojų iki trijų pamainų, kad gamykla dirbtų maksimalų valandų skaičių, gamykla vis tiek turi būti uždaryta techninės priežiūros ir švenčių dienomis. Pramoninė automatika atitinka įmonės tikslą, nes leidžia įmonei eksploatuoti gamyklą 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę ir 365 dienas per metus. Tai leidžia žymiai pagerinti įmonės produktyvumą.